نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: قصدش رو متوجه نمیشم

5185
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

قصدش رو متوجه نمیشم

وقتی باهم اشنا شدم من ۲۵ و اون ۳۳ سالش بود،یروز اومد پی وی و گفت ک عکس پروفایلمو ک دوسال پیش فقط یبار باهم چتیده بودیم رو نگه داشته و ازونروز درد و دل کردن من باهاش شروع شد اسمش امیده،اون زمان من عاشق یپسر دیگه ای به اسم احسان بودم و مدام از حرفا و خاطراتی ک از احسان داشتم میگفتم
    امید میگفت دوسم داره و قصدش ازدواجه ولی من همش حرف احسانو میزدم،بدون اینکه احسان رو دیده باشه رو دور رقابت باهاش قرار گرفت ،رفت بدنسازی و پاترول خرید تا از احسان کمتر نباشه
    ولی بنظر من همچنان احسان خیلی رمانتیکتر و جذابتر و بخشنده تر بود
    تا اینکه چندشب پیش باهم صحبت کردیم و گفت خودت نخاستی وگرنه ماباهم خوشبخت میشدیم،دوباره ک فکر کردم دیدم امید تا الان چیزی واسم کم نذاشته،رمانتیک نیست ولی هرموقع بیرون رفتیم ولخرجی کرده و یا هرموقع خاستم پای صحبتام نشسته
    ۱۴ روز شهرخودشونه و ۱۴ روز میره جنوب شرکت نفت،یروز تصویری باهم صحبت میکردیم،سرکار بود و شب قبلش هم تا ساعت ۲ داشت با من چت میکرد،صبح زود بیدار شد و دوباره وقت استراحت ظهرش رو بامن گذروند و نتونست استراحت کنه،موقع صحبت پاش گیر کرد و زمین خورد و یهو عصبانی شد و گفت دگ دوست ندارم و اینا،اصا من از کجا مطمئن باشم وقتی میام ۱۴ روز جنوب تو با احسان نیستی،باهم همونموقه کات کردیم
    جفتمون تو یسایت همسریابی عضو هستیم و هرشب انلاین میشیم اونجا،من یه پیج فیک ساختم و عکس یه دختر خوشگل گذاشتم و اون سریع اکی داد و گفت قصدش ازدواجه ولی الان نمیاد خاستگاری ،همونموقع بلاکیدم و اینا
    درسته ک ما هیچوقت بهم تعهد نداشتیم و حتی اونم از من نخاسته ک بهش تعهد داشته باشم ولی دگ بهش اعتماد ندارم،با اینکه بعد از اشنایی با اون من با احسان قرار میزاشتم و به امید میگفتم ولی دگ فکر میکنم امید یه ادم خیانتکاره،چون من هیچوقت حرف ازدواج رو نزدم ولی اون ک همش شعارشو میداد ....
    البته خاهرش منو میشناسه و اونم خاهرای منو میشناسه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : قصدش رو متوجه نمیشم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    بهتره به موضوع بادید وسیع نگاه کنین چرا که شما با پیج اطلاعات و تصویر غلط توی سایت همسریابی با ایشون حرف زدین و ایشون ابراز علاقه کرده و قصد ازدواج دارم اما الان نمیتونم بیام
    خب اگر میومد خاستگاری و میدید مخاطب شما بودین چی میشد
    وصلت اصلا انجام نمیشد !!
    چرا احساس میکنی بهتون خیانت شده در حالی که تعهد و نامزدی و قول و قراری بین شما نبوده !!

ببین دوست عزیز بهتره شناخت تون رو نسبت به این مسائل بالا ببرین
    و با توجه به واقعیات فعلی تصمیم گیری و مدیریت احساسات کنید
    چرا که از این طریق میتونید وارد رابطه ای ایمن با هدف و چهار چوب ازدواج بشین
    درواقع دوستی با دونفر به طور هم زمان بدون هدف مشخص و مشترک برای شما آسیب های زیادی به دنبال داره که بهتره تکرارش نکنید و برای ازدواج در چهار چوب امن و هدف مشخص و مشترک با فرد مقابل گام بردارین
    به نظر میرسه آقای امید هم تصمیمات هیجانی و زود گذر میگیرن چرا که تصمیم برای ازدواج تنها بر حسب دیدن یک پیج که احتمال فیک بودن آن هم وجود داره و تنها بر حسب زیبایی یک تصویر و بدون محک زدن اخلاقیات و صحبت دونفره یک تصمیم بدون ثبات و زیر بنا هستش

بنابراین در مسیر از تصمیمات هیجانی و احساسی عمل کردن پرهیز کنید و از روابط غیر ایمن و فارغ از چهار چوب ازدواج و تصمیم و هدف مشخص و نشترک پرهیز کنید تا از آسیب ها و درگیری های ذهنی احتمالی آسوده باشین

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

درسته،ولی من با هیچ کدوم درست نبودم،همیشه فکر میکردم احسان بهتره چون میدونه چطور باید توجهشو نشون بده،با اینکه قرار نبود باهم باشیم روی روابطم حساس بود و دوست نداشت با کس دگ باشم،میگفت شرکتای خصوصی جای امنی نیست و نرم،البته من رفتم و فهمیدم حق با اونه
    ولی امید خیلی بی توجه ،مهندس شرکت نفت هست و اصولا روشنفکره، حساسیتی روی روابطم نداره،البته خیلی سعی میکنه سرتر از همه باشه و من به احسان فکر نکنم و قبلا خیلی فحشش میداد،روی کار توی شرکت هیچ حساسیتی نداره و میگه خودت سنگین باش
    حتی یبار با اینکه میدونست اخر شبه و بیرون شهر سوار اسنپ شدم ولی اصلا سعی نکرد مطمئن بشه سالم رسیدم یانه،گرچه بعدا ک بهش گفتم گفت حق با توهه،اصرار داره ک خانوادم بشناسنش،میگه دوسم داره ولی من توجهی ازش نمیبینم
    شرایطش برای ازدواج مناسبه ولی جوری ک باید توجه نمیکنه و من هم میترسم این تنها شانس خوب من باشه،نمیدونم باید امیدوار باشم ک درست میشه یا نه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

درسته،ولی من با هیچ کدوم درست نبودم،همیشه فکر میکردم احسان بهتره چون میدونه چطور باید توجهشو نشون بده،با اینکه قرار نبود باهم باشیم روی روابطم حساس بود و دوست نداشت با کس دگ باشم،میگفت شرکتای خصوصی جای امنی نیست و نرم،البته من رفتم و فهمیدم حق با اونه
    ولی امید خیلی بی توجه ،مهندس شرکت نفت هست و اصولا روشنفکره، حساسیتی روی روابطم نداره،البته خیلی سعی میکنه سرتر از همه باشه و من به احسان فکر نکنم و قبلا خیلی فحشش میداد،روی کار توی شرکت هیچ حساسیتی نداره و میگه خودت سنگین باش
    حتی یبار با اینکه میدونست اخر شبه و بیرون شهر سوار اسنپ شدم ولی اصلا سعی نکرد مطمئن بشه سالم رسیدم یانه،گرچه بعدا ک بهش گفتم گفت حق با توهه،اصرار داره ک خانوادم بشناسنش،میگه دوسم داره ولی من توجهی ازش نمیبینم
    شرایطش برای ازدواج مناسبه ولی جوری ک باید توجه نمیکنه و من هم میترسم این تنها شانس خوب من باشه،نمیدونم باید امیدوار باشم ک درست میشه یا نه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم احساسات شما قابل احترام هست اما دقت داشته باشید که شماها در سایت های همسر یابی عضو هستید و این که بخواهید به افراد دیگر پاسخ بدهید ارتباطی به خیانت ندارد در کنار اینکه شما بیان می کنید که شما پذیرشی برای وارد شدن به رابطه با ایشان نداشته اید پس صحبت ایشان با خانم دیگری ارتباطی با خیانت ندارد .
    بهتر است سعی کنید که از وارد شدن به اینگونه روابط خوداری کنید و اگر هدفی برای ازدواج دارید سعی کنید که بر مبنای شناخت در دنیای واقعی تصمیم گیری کنید و از صحبت در مورد هر فرد دیگری خوداری کنید چون روابط شما با هریک از انها به دیگری ارتباطی ندارد .
    در این مسیر بهتر است بر مبنای شناخت بیشتر خودتان پیش بروی چون به نظر می رسد که شناخت ناقص شما نسبت به خودتان باعث می شود که مدیریت روابط با مشکل مواجهه شوید و در این مسیر بهتر است در اول شما از خودتان سوال کنید که به دنبال چه ارتباطی با این افراد هستید در کنار اینکه معیارهایتان برای انتخاب این افراد و هدف چیست .

7. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)